חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של ד"ר מקס מנדלשטם: הדפס שחור לבן, 10.5X17 ס"מ, בתבנית Cabinet card. תצלום זה הופק בעיר קייב, בערך בשנת 1900. ; 2. תצלום דיוקנו של ד"ר מקס מנדלשטם: הדפס בגוני חום, 10.5X16.5 ס"מ, הופק בעיירת הנופש באד אמס (Bad Ems), גרמניה. על התצלום, הקדשה בכתב ידו של מנדלשטם, בגרמנית - כנראה אל דוד וולפסון, אשר דיוקן זה הוצא מתוך ארכיונו. ; 3. דיוקן מקס מנדלשטם, בצדודית, מאת האמן הרמן שטרוק, 1906. תצריב, 11X14 ס"מ, גוני חום. בתחתית התצריב, חתימת ידו של שטרוק בעפרון וכן הערה בכתב ידו של ד"ר אברהם שבדרון, לפיה דיוקן זה נתרם לאוסף על ידי הרמן שטרוק עצמו, בשנת 1930. ; 4. הדפס ובו תצלום דיוקנו של מקס מנדלשטם ודוגמת חתימת ידו, ברוסית: שחור לבן, 23X34 ס"מ. הדפס זה הופק בעיר קייב, כנראה בעשור הראשון של המאה העשרים. בתיק גם: זוג הדפסים ובהם רפרודוקציה של דיוקן זה. הדפסים אלו הוצאו מתוך אחת ממהדורות כתביו של מנדלשטם, אשר ראו אור ברוסיה, כנראה בראשית המאה העשרים. ; 5. גלויות ורפרודוקציות שונות של דיוקן מקס מנדלשטם.

כותר מנדלשטם, מקס. -Макс Емельянович Мандельштам. -Max Mandelstamm.
כותרים נוספים Макс Емельянович Мандельштам.
Max Mandelstamm.
שנה ca. 1899-1910
הערות File Record
1838-1912. רופא עיניים
מראשי התנועה הציונית ברוסיה
ציר בקונגרס הציוני הראשון.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 170
מספר מערכת 990027820390205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?