חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של האדריכל אריך מנדלסון: הדפס כסף, שחור לבן, 17X19.5 ס"מ. התצלום מודבק על גבי מסגרת נייר, שבגבה חותמת הצלם אשר הפיק דיוקן זה בעיר מינכן, גרמניה. בפינתו השמאלית התחתונה של התצלום, חתימת ידו של מנדלסון, בדיו. דיוקן זה נתרם לאוסף על ידי אריך מנדלסון עצמו, בשנת 1925. ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק מנדלסון.

כותר מנדלסון, אריך. -Erich Mendelsohn.
כותרים נוספים Erich Mendelsohn.
שנה 1925
הערות File Record
1887-1953. אדריכל יהודי גרמני
פעל בגרמניה, בארץ ישראל ובארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 159
מספר מערכת 990027820220205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?