קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

 • תמונה
 • ארכיון

בתיק:;1. ארבעה הדפסים זהים ובהם דיוקן פרופסור עמנואל מנדל: שחור לבן, 15.5X24.5 ס"מ. הדפסים אלו הופצו כתוספת לכתב העת Münchener medizinischen Wochenschrift, גליון 214, 1907, במסגרת הסדרה: Galerie Hervorragender Ärzte und Naturforscher ובה דיוקנאות אנשי מדע ורפואה.;2. תצלום דיוקנו של פרופ' עמנואל מנדל: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר ברלין, בשנת 1893. בגב התצלום, חותמות המעידות כי תצלום זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', וכן הערה בכתב יד: "נתן במתנה ד"ר זאבלודאווסקי לבית האוצר".;3. גלויה ובה תצלום דיוקנו של פרופ' מנדל: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. גלויה זו הופקה בעיר ברלין, גרמניה, כנראה בסוף המאה התשע עשרה או בראשית המאה העשרים.;4. גזיר עתון, ללא ציון מקורו, וכרטיס מתוך כרטסת הערכים של הלקסיקון Jüdisches Lexikon ובהם רפרודוקציות שונות של דיוקן פרופ' עמנואל מנדל.

כותר מנדל, עמנואל.
כותרים נוספים Emmanuel Mendel.
שנה 1893-1929
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1839-1907. פסיכיאטר ונוירולוג יהודי בברלין
מדינאי ואיש ציבור.
מספר מערכת 990027820180205171
תיאור בתיק:
1. ארבעה הדפסים זהים ובהם דיוקן פרופסור עמנואל מנדל: שחור לבן, 15.5X24.5 ס"מ. הדפסים אלו הופצו כתוספת לכתב העת Münchener medizinischen Wochenschrift, גליון 214, 1907, במסגרת הסדרה: Galerie Hervorragender Ärzte und Naturforscher ובה דיוקנאות אנשי מדע ורפואה.
2. תצלום דיוקנו של פרופ' עמנואל מנדל: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card, בגודל 10.5X16 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר ברלין, בשנת 1893. בגב התצלום, חותמות המעידות כי תצלום זה נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', וכן הערה בכתב יד: "נתן במתנה ד"ר זאבלודאווסקי לבית האוצר".
3. גלויה ובה תצלום דיוקנו של פרופ' מנדל: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. גלויה זו הופקה בעיר ברלין, גרמניה, כנראה בסוף המאה התשע עשרה או בראשית המאה העשרים.
4. גזיר עתון, ללא ציון מקורו, וכרטיס מתוך כרטסת הערכים של הלקסיקון Jüdisches Lexikon ובהם רפרודוקציות שונות של דיוקן פרופ' עמנואל מנדל.
קישורים מנדל, עמנואל.
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 24
   2. הצג הכל

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?