חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: תצלום רפרודוקציה מוגדל מציור דיוקנו של ד"ר יעקב מלר (קופליוס פיקטור): הדפס בגוני חום-ספיה, 17X22 ס"מ. רפרודוקציה זו הוגדלה מתוך תעודת ההסמכה לרפואה אשר הוענקה לקופליוס פיקטור על ידי אוניברסיטת פדובה, בשנת 1695. רפרודוקציה זו הופקה על ידי ד"ר הרי פרידנוולד ונשלחה לאוסף על ידו, בחודש ינואר 1934. בתיק גם: מאמר אשר פרסם הארי פרידנוולד על תעודה זו, מתוך כתב העת Annals of Medical History, New Series Vol. 1 No. 6, 1929.

כותר מלר, יעקב.: -Jacob Mehler. -Copilius Pictor.
כותרים נוספים Jacob Mehler.
Copilius Pictor.
שנה 1929-1934
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 152
מספר מערכת 990027820130205171
קישורים מלר, יעקב.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?