חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני עותקים של ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של הרב מאיר לייבוש מלבי"ם: הדפס אבן, שחור לבן, 38X46.5 ס"מ. בתחתית ההדפס, נוספה כתובת עברית ותחתיה נדפס תרגומה לשפה הרוסית וכן צויין כי הדפס זה אושר לדפוס בעיר וילנה, ביום 11 בפברואר 1885. אחד העותקים של הדפס זה חתוך בשוליו. ; 2. רישום בדיו אדומה של דיוקן המלבי"ם: צפורן על נייר, 24X34 ס"מ. על הרישום חתימה בראשי תיבות: "ח"ג". בגב הרישום, הערה בכתב ידו של מרדכי נרקיס, ובה השערה בדבר זהותו של הצייר. ; 3. שני עותקים של גלויה ובה ציור דיוקנו של של ר' מאיר לייבוש בן יחיאל מיכל מלבי"ם, מודפס בגוני חום, 10.5X16 ס"מ. בתחתית אחת הגלויות נדפס: "הג' מו"ה מאיר ליבוש מאלבים [!] נפ' תר"ם / אב"ד ק"ק לונטשיץ וקאניגסברג". גלויות אלו הופקו בעיר ברסלאו, כנראה בשנות התשעים של המאה התשע עשרה. ; 4. תצלום רפרודוקציה מהדפס ובו ציור דיוקנו של הרב מאיר ליבוש מלבים: הדפס בגוני חום, בתבנית Cabinet card, 10.5X16 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר ביאליסטוק, כנראה בשנות התשעים של המאה התשע עשרה, ונשלח לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'. בתיק גם: שלוש רפרודוקציות מוקטנות מאותו הדפס, כנראה הופקו גם הן בסמוך לראשית המאה העשרים. ; 5. תצלומי רפרודוקציה שונים מדיוקן הרב מאיר לייבוש מלבי"ם, ללא ציון מקורם.

כותר מלבים, מאיר ליבוש.
פרטי ארכיון סדרה 13: שמות משפחה באות מ
שנה ca. 1880-1910
הערות File Record
1809-1879. רב במזרח אירופה
פרשן המקרא.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 134
מספר מערכת 990027819860205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?