חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של החזן פנחס מינקובסקי, בעמידה: הדפס שחור לבן, מודבק על גבי כרטיס מעוטר בתבנית Cabinet card, 15X21.5 ס"מ. בתחתית התצלום נדפס שם חנות הצילום בעיר אודסה, שם הופק דיוקן זה. בגב התצלום, הערות שונות בדיו ובעפרון, מהן ניתן ללמוד כי תצלום זה נשלח על ידי מינקובסקי אל גיסו, ג. בסרדקה, בשנת 1914, אשר תרם אותו לאוסף בשנת 1952. ; 2. תצלום דיוקנו של הרמן מינקובסקי, יושב בתלבושת החזן הראשי: הדפס שחור לבן, 10X14.5 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס קשיח. תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח", לשם פרסום בגליון היובל, 1912, ועל כן יש לשער כי הוא הופק סמוך לאותו זמן.

כותר מינקובסקי, פנחס.: -Pinkhas Minkowsky. -Пинхас Минковский.
כותרים נוספים Pinkhas Minkowsky.
Пинхас Минковский.
שנה ca. 1909-1914
הערות File Record
ראה גם בארכיון הלנה כגן, Arc 4*1718.
1859-1924. חזן, מלחין ומוסיקאי יהודי ברוסיה ובארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 131
מספר מערכת 990027819820205171
קישורים מינקובסקי, פנחס.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?