חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של פרופ' מיצ'יסלב מינקובסקי: הדפס בגוני חום-ספיה, מודבק על גבי מסגרת קרטון בגודל 19X25.5 ס"מ. בתחתית המסגרת, הקדשה בכתב ידו ובחתימתו של מינקובסקי אל ד"ר הוגו ברגמן, מיום 6 ביוני 1932. ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק מיצ'יסלב מינקובסקי. ; 2. כרטיס בגודל 12X16 ס"מ, ועליו מודבק תצלום דיוקנו של מיצ'יסלב מינקובסקי, בשחור לבן, ותחתיו חתימת ידו, בדיו. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1954 על ידי ד"ר שלום כהן (Solomon R. Kagan) ; 3. תצלום דיוקנו של מיצ'יסלב מינקובסקי, יושב על ספסל בגינה: הדפס בגוני חום, 6X8.5 ס"מ, מודבק על גבי נייר מכתבים של מינקובסקי. תחת התצלום, חתימת ידו של מינקובסקי, בדיו.

כותר מינקובסקי, מיצ'יסלב. -Mieczyslaw Minkowski.
כותרים נוספים Mieczyslaw Minkowski.
שנה ca. 1932-1960
הערות File Record
1884-1972. נוירולוג יהודי פולני
פעל בעיקר באוניברסיטת ציריך.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 130
מספר מערכת 990027819800205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?