חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הצייר אברהם מנביץ', בצדודית: הדפס כסף, שחור לבן, 19X24 ס"מ. בתחתית התצלום, נדפסה דוגמת חתימת ידו. על התצלום לא מצויין מקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הוא נוצר בארצות הברית, בשנות העשרים של המאה העשרים. דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1949 על ידי מר מנשה וקסר, ניו יורק.

כותר מנביץ', אברהם. -Абрам Аншелович Маневич. -Abraham Manievich.
כותרים נוספים Абрам Аншелович Маневич.
Abraham Manievich.
שנה ca. 1923-1930
הערות File Record
1881-1942. צייר יהודי רוסי
פעל באירופה ובארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 127
מספר מערכת 990027819780205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?