חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

זוג גלויות זהות מסוג Real photo ובהן תצלום דיוקנו של פרופסור הוגו מונסטרברג: הדפסים בגוני חום, 8.5X13.5 ס"מ. גלויות אלו הופקו בעיר ניו יורק, ארצות הברית, כנראה בראשית העשור השני של המאה העשרים. על אחת מגלויות אלו מצויין, כי היא נתרמה לאוסף בשנת 1928 על ידי בתו של מינסטרברג. בתיק גם: כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon, מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת מדיוקן זה.

כותר מונסטרברג, הוגו. -Hugo Münsterberg.
כותרים נוספים Hugo Münsterberg.
שנה ca. 1910-1929
הערות File Record
1863-1916. ממניחי היסוד לפסיכולוגיה שימושית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 125
מספר מערכת 990027819760205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?