חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תחריט ובו דיוקן שלמה מימון מוקף במסגרת סגלגלה: הדפס שחור לבן, 10X15 ס"מ. יש להניח כי תחריט זה הוצא מתוך אחת ממהדורות כתבי מימון, אשר יצאה לאור במאה התשע עשרה. בתיק גם: רפרודוקציות שונות מתחריט זה, ללא ציון מקורן. ; 2. תצלום רפרודוקציה מהדפס ובו דיוקן שלמה מימון בגילוי ראש: הדפס כסף, שחור לבן, 11.5X15 ס"מ. על פי המצויין בגב התצלום, רפרודוקציה זו נעשתה מתוך הספר: Rzecz o Salomonie Maimonie filozofie polskim : czytana na posiedzeniu publicznem Krol. War. Uniwersytetu na uczczenie pamiatki uczonych mezow a mianowicie Polakow przy ukonczeniu kursu rocznego nauk, dnia 31 lipca 1821 odbytem / przez Klemensa Urmowskiego. W Warszawie : W druk. N. Glüksberga, 1821. רפרודוקציה זו נתרמה לאוסף בשנת 1946 על ידי פרופ' שמואל הוגו ברגמן.

כותר מימון, שלמה. -Salomon Maimon.
כותרים נוספים Salomon Maimon.
שנה ca. 1820-1945
הערות File Record
1753-1800. מגדולי הפילוסופים במאה השמונה עשרה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 122
מספר מערכת 990027819730205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?