חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של דוד היינריך מילר, 1866: הדפס שחור לבן, 5.5X9 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite. בגב התצלום, נכתב בדיו: "מעזבונו של ידיד נעוריו של פרופ' מילר, ד"ר שלמה שורץ, איסטנבול. מתנת בתו רוזה שמידג לבית שורץ". ; 2. תצלום דיוקנו של דוד היינריך צבי מילר בצעירותו: הדפס חלבון בגוני חום, 5.5X9 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של מילר אל פאני שוורץ, מיום 29 באוגוסט 1867. ; 3. תצלום דיוקנו של פרופסור מילר, וינה, אוגוסט 1881: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס צהבהב בתבנית Carte de visite. בגב התצלום, נכתב בדיו: "מעזבונו של ידיד נעוריו של פרופ' מילר, ד"ר שלמה שורץ, איסטנבול. מתנת בתו רוזה שמידג לבית שורץ". ; 4. שני תצלומי דיוקן עוקבים, בלתי זהים, של פרופ' מילר בזקנתו: הדפסי פחם, שחור לבן, בתבנית Cabinet card, הופקו בעיר זלצבורג, אוסטריה, כנראה בעשור האחרון של המאה התשע עשרה.על אחד הדיוקנאות, סימני דיות. ; 5. תצלום דיוקן גדול של פרופסור מילר, מעוטר באותו כבוד ומדליות: הדפס בגוני חום, 13X21 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר וינה, אוסטריה, בשנת 1893. ; 6. ציור דיוקנו של פרופסור מילר: העתק-אור (Heliogravure) מתצריב, מודפס על גבי דף נייר בגודל 25X34 ס"מ. הדפס זה הופק בעיר וינה, אוסטריה, כנראה בעשור הראשון של המאה העשרים.

כותר מילר, דוד הינריך צבי. -David Heinrich Müller.
כותרים נוספים David Heinrich Müller.
שנה ca. 1866-1910
הערות File Record
1846-1912. מגדולי המזרחנים במאה התשע עשרה
חוקר המקרא.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 119
מספר מערכת 990027819700205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?