חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. לוח קרטון בגודל 21X28 ס"מ ועליו מודבק הדפס שבו ציור דיוקן הרב דב ברוש מיזלש. תחת הדיוקן, נדפס בעברית: "צורת הרב הגאון המפורסם רשכבה"ג שלשלת היוחסין מוהר"ר דוב בערוש מייזלס זצ"ל אב"ד דק"ק ווארשא." וכן צויין שם בעל בית הדפוס בו הופקה ליתוגרפיה זו, משה דנציגקרון, ורשה. בתחתית ההדפס צויין כי הוא אושר להדפסה על ידי הצנזורה ביום 29 במארס 1885. ; 2. גזיר עתון, מודבק על גבי קרטון, ובו חיתוך עץ של דיוקן הרב מיזלש. על גזיר העתון לא צויין מקורו, אך יש לשער כי הוא הוצא מתוך עתון פולני שראה אור במאה התשע עשרה. ; 3. תצלום רפרודוקציה מציור דיוקנו של דב ברוש מייזלס: גוני חום, 10X13 ס"מ. התצלום מודבק לכרטיס שבתחתיתו נדפס בעברית: "תמונת הרב הגאון הגדול מהור"ר דב בעריש מייזעלס זכרונו לברכה/ ההיה אב"ד דק"ק ווארשוי ואחרי כן בקראקוי ונבחר-היהודים בבית-הועד הראשון באויסטריה". בגב התצלום, חתימה בלתי ברורה בדיו. ; 4. תצלום דיוקנו של הרב מיזלס, בעת כהונתו כרב הראשי של ורשה: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6X10 ס"מ. בגב התצלום, חותמת הצלם שהפיק דיוקן זה, כנראה בראשית שנות השישים של המאה התשע עשרה. ; 5. תצלום דיוקנו של הרב מייזלש, יושב על גבי כסא ולראשו שטריימל: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 7X10 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1924 על ידי ד"ר דרביץ', לבוב. ; 6. הדפס מחיתוך עץ ובו דיוקן הרב מייזלס. על ההדפס, אשר נתרם לבית הספרים בראשית המאה העשרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', לא צויין מקורו.

כותר מיזלש, דב ברוש. -Baer Meisels
כותרים נוספים Baer Meisels
שנה ca. 1855-1900
הערות File Record
1798-1870. רב קהילות ורשה וקרקוב
היהודי הראשון שנבחר כחבר בפרלמנט האוסטרי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 107
מספר מערכת 990027819570205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?