חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של יוסף מזל, חובש ירמולקה: הדפס בגוני חום, 10X13.5 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card. תצלום זה הופק בעיר מנצ'סטר, אנגליה, כנראה בראשית המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנו של יוסף מזל, בגילוי ראש: הדפס בגוני חום, 10X13.5 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card. תצלום זה הופק בעיר מנצ'סטר, אנגליה, כנראה בראשית המאה העשרים. ; 3. תצלום דיוקן של יוסף מזל, בגוני חום-ספיה: הדפס בגודל 6X8.5 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס כחלחל שבתחתיתו מוטבע שם הצלם אשר הפיק דיוקן זה, בעיר מנצ'סטר. על התצלום לא צויינה שנת הפקתו. תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח", לשם פרסום בגליון היובל, 1912.

כותר מזל, יוסף. -Joseph Massel.
כותרים נוספים Joseph Massel.
שנה ca. 1900-1910
הערות File Record
ראה גם בארכיון יוסף מזל, V 508.
1850-1912. משורר, מתרגם עברי ופעיל בתנועה הציונית באנגליה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 95
מספר מערכת 990027819440205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?