חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של אנדרה מורואה: הדפס כסף, שחור לבן, 17X23 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר פריס, על ידי סטודיו פיאז (Studio Piaz, Paris). על התצלום, חתימת ידו של מורואה, בדיו. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1937 על ידי אנדרה מורואה עצמו, ויש להניח כי הוא הופק סמוך לאותו הזמן. ; 2. שני העתקים זהים של גלויה ובה תצלום דיוקנו של אנדרה מורואה, מודפס בגוני חום. גלויה זו הופקה בצרפת, כנראה בשנות העשרים של המאה העשרים.

כותר מורואה, אנדרי. -André Maurois.
כותרים נוספים André Maurois.
שנה CA. 1923-1937
הערות File Record
1885-1967. סופר והיסטוריון יהודי צרפתי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 82
מספר מערכת 990027812540205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?