חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקן רשמי של הנרי מורגנטאו הבן: הדפס כסף, שחור לבן, 21X25.5 ס"מ. בגב התצלום, חותמת סוכנות הצילום אשר הפיקה דיוקן זה: "Studio - The New York Times. Times Square, New york City, U.S.A." תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1945 על ידי חברת דורשי האוניברסיטה העברית בניו יורק, ויש לשער כי הוא הופק בשנות השלושים של המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנו של הנרי מורגנטאו: הדפס כסף, שחור לבן, 18X23 ס"מ. יש לשער כי תצלום זה הופק על ידי סוכנות עתונות כלשהי בארצות הברית, בסמוך לתום מלחמת העולם השנייה. דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1947 על ידי סניף עתון "הצופה" בירושלים.

כותר מורגנטאו, הנרי.: -Henry Morgenthau.
כותרים נוספים Henry Morgenthau.
שנה ca. 1933-1947
הערות File Record
1891-1967. שר האוצר של ארצות הברית
יושב ראש המגבית היהודית המאוחדת.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 80
מספר מערכת 990027812480205171
קישורים קישור לפריט דיגיטאלי בספרייה הלאומית
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?