חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. קטע מתוך עתון יהודי אנגלי, ובו קריקטורה של שמואל מונטגיו, ברון סויטלינג. תחת הקריקטורה נדפס באנגלית: "The Man of the Week - VI Baron Swaythling. "The Finished Article". על פי הידיעות שפורסמו בגב קטע זה, יש להניח כי קריקטורה זו ראתה אור בשנת 1907. ; 2. הדפס מסוג הליוגרויורה (Heliogravure) ובו דיוקן הברון סויטלינג, מודבק על גבי פיסת קרטון בגודל 19X25 ס"מ. תחת דיוקנו, נדפסה דוגמת חתימת ידו. על ההדפס, אשר הופק כנראה בבריטניה, בסוף המאה התשע עשרה, לא צויינו פרטים כלשהם באשר למקורו. ; 3. תצלום דיוקנו של סמואל מונטגיו, לונדון, בערך 1905: הדפס בגוני חום-ספיה, 15X24 ס"מ. בתחתית ההדפס, הודבקה פיסת נייר ועליה חתימת ידו של מונטגיו, בדיו. ; 4. גזרי עתונים, בהם מתוך עתון עברי מסוף המאה התשע עשרה, ובהם ציורי דיוקנו של שמואל מונטגיו.

כותר מונטגיו, שמואל. -Samuel Montagu, 1st Baron Swaythling.
כותרים נוספים Samuel Montagu, 1st Baron Swaythling.
שנה ca. 1895-1911
הערות File Record
1832-1911. בנקאי יהודי באנגליה
מדינאי וחבר הפרלמנט הבריטי
ממייסדי בית הספר המקצועי הראשון בארץ ישראל של חברת כי"ח.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 55
מספר מערכת 990027811950205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?