חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: גזיר עתון, כנראה מתוך אחד מעתוני היידיש שיצאו לאור בארצות הברית, מראשית שנות העשרים של המאה העשרים, ובו דיוקנו של סמואל לואיס מונטגיו - לורד סויטלינג. תחת דיוקנו, נדפסו שמו ותאריו ביידיש ובאנגלית. על גזיר העתון לא מצויין מקורו.

כותר מונטגיו, לואיס סמואל. -Louis Samuel Montagu, 2nd Baron Swaythling.
כותרים נוספים Louis Samuel Montagu, 2nd Baron Swaythling.
שנה ca. 1920-1925
הערות File Record
1869-1927. בנקאי ופעיל פוליטי בבריטניה
ממנהיגי הקהילה היהודית שם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 52
מספר מערכת 990027811870205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?