קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס ובו תחריט דיוקנו של שלמה מוזנטל: שחור לבן, 19.5X24 ס"מ. הדפס זה מודבק על גבי קרטון קשיח שבגבו חותמות המעידות כי הוא נתרם לבית הספרים על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'. ; 2. תצלום דיוקנו של סלומון-שלמה פון מוזנטל: הדפס בגוני חום, בתבנית Carte de visite, הופק בעיר וינה על ידי הצלם-אמן פריץ לוקהרט Fritz Luckhardt, כנראה בראשית שנות השבעים של המאה התשע עשרה. ; 3. תצלום רפרודוקציה שחור לבן, 4X6.5 ס"מ, מתוך ספר או פרסום כלשהו, מציור דיוקנו של מוזנטל. על התצלום לא צויינו כל פרטים באשר למקום או זמן הפקתו.

כותר מוזנטל, שלמה.
כותרים נוספים Salomon Hermann von Mosenthal.
שנה ca. 1850-1875
הערות File Record
1821-1877. משורר ומחזאי יהודי גרמני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 42
מספר מערכת 990027811680205171
קישורים מוזנטל, שלמה.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?