חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני עותקים זהים של הדפס ובו ציור דיוקנו של הרב שמואל מוהילבר, מאת הצייר הרמן שטרוק: שחור לבן, 14.5X22 ס"מ. בפינה הימנית העליונה של אחד מן ההדפסים, הודבק בול "קרן קימת לישראל" ובו דיוקנו של הרב מוהליבר. בתיק גם: כרטיס מתוך כרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון, ובו רפרודוקציה מוקטנת מציור דיוקן זה. ; 2. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של הרב שמואל מוהליבר: הדפס אבן, שחור לבן, 38.5X51 ס"מ, מודבק על גבי קרטון קשיח. תחת דיוקנו של הרב מוהליבר, נדפס: Rabbi Samuel Mohilewer / הרב הגאון מהו"ר שמואל מאהילעוור נ"י אב"ד דק"ק ביאליסטאק יע"א".הדפס זה הופק בעיר וינה, אוסטריה, כנראה בשלהי שנות השמונים של המאה התשע עשרהונתרם לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מהדפס זה, בתבנית Cabinet card, גוני חום, 12X16.5 ס"מ. על התצלום לא מצויין מקורו, אך יש להניח כי הוא הופק ברוסיה, סמוך להפקת ההדפס המקורי. ; 3. שישה עותקים זהים של גלויה בהוצאת חברת "לבנון", ורשה, ובה ציור דיוקנו של הרב מוהליבר ודוגמת חתימת ידו. על אחת הגלויות, חותמת בית הספר לאמנות "בצלאל", מראשית המאה העשרים. ; 4. שני עותקים זהים של תצלום רפרודוקציה בתבנית Carte de visite, בגוני חום, 6X10 ס"מ, מהדפס ובו ציור דיוקנו של הרב מוהליבר. סביב הדיוקן, נוספה כתובת עברית. בגב אחד התצלומים, חותמת "גנזי יוסף בירושלם" - תרומת ד"ר יוסף חזנוביץ', ביאליסטוק, לבית הספרים הלאומי. ; 5. שני הדפסים שונים ובהם רפרודוקציות מציור דיוקנו של הרב מוהליבר. על ההדפסים לא צויין מקורם. ; 6. הדפס ובו ציור דיוקנו של הרב שמואל מוהליבר: שחור לבן, 36.5X51 ס"מ. תחת הדיוקן, נדפסו כתובות בעברית וברוסית. הדפס זה הופק בעיר ורשה, בחודש יולי 1898, עם פטירתו של הרב מוהליבר.

כותר מוהליבר, שמואל. -Самуил Могилевер. -Samuel Mohilewer.
כותרים נוספים Самуил Могилевер.
Samuel Mohilewer.
שנה ca. 1880-1940
הערות File Record
1824-1898. רב קהילת ביאליסטוק, רוסיה
מראשי תנועת חובבי ציון ומאבות הציונות הדתית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 39
מספר מערכת 990027811600205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?