קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. ליתוגרפיה ובה ציור דיוקנו של היינריך גוסטב מגנוס: הדפס אבן, שחור לבן, 28.5X40.5 ס"מ. תחת הדיוקן נדפסה דוגמת חתימת ידו של מגנוס וכן צויין כי דיוקן זה צוייר על פי תצלום, בשנת 1856. יש להניח כי הדפס זה הופק אף הוא בשנות החמישים של המאה התשע עשרה. ; 2. תצלום דיוקנו של גוסטב מגנוס: הדפס חלבון, גוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6X10 ס"מ, בתבנית Carte de visite. תצלום זה הופק בעיר ברלין, כנראה בשנות השישים המאוחרות של המאה התשע עשרה. בגב התצלחם ציין ד"ר שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1934 על ידי פרופסור ורנר מגנוס, ברלין.

כותר מגנוס, הינריך גוסטב.
כותרים נוספים Heinrich Gustav Magnus.
שנה ca. 1856-1870
הערות File Record
1802-1870. פיסיקאי וכימאי גרמני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 28
מספר מערכת 990027811370205171
קישורים מגנוס, הינריך גוסטב.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?