חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של אדוארד מגנוס: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.6X10 ס"מ, בתבנית Carte de visite. תצלום זה הופק באופן מסחרי בעיר מינכן, גרמניה, כנראה בשנות השישים של המאה התשע עשרה. ; תצלום רפרודוקציה מוקטן מציור דיוקן עצמי של אדוארד מגנוס: הדפס כסף, שחור לבן, 6X9 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1939 על ידי ד"ר זיגפריד אשר, ירושלים, ויש להניח כי הוא הופק זמן לא רב קודם לכן.

כותר מגנוס, אדוארד. -Eduard Magnus.
כותרים נוספים Eduard Magnus.
שנה ca. 1860-1939
הערות File Record
1799-1872. אמן גרמני
מגדולי ציירי הדיוקנאות בגרמניה במאה התשע עשרה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 27
מספר מערכת 990027811350205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?