קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

  • תמונה
  • ארכיון

בתיק:;1. תצלום רפרודוקציה מדיוקן מנשה מאירוביץ' ערב עלייתו לארץ ישראל, אוקטובר 1882: הדפס כסף, שחור לבן, מודבק על גבי קרטון מסגרת אפרפר בגודל 20X29 ס"מ. תחת הדיוקן, כתב מאירוביץ' בדיו: "שבועת נצח לציון / אוקטבר 1882 / ים השחור - לזרוב / רק המות בינינו יפריד! / מ. מאירוביץ', תרמ"ב". תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי מנשה מאירוביץ' עצמו, ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק מאירוביץ'.;2. תצלום דיוקנו של מנשה מאירוביץ', תל אביב, בערך 1930: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. התצלום נתון בתוך מעטפת נייר, שבתחתיתה חתם מאירוביץ' את שמו וציין את יום הולדתו השבעים. תצלום זה הופק על ידי אברהם סוסקין, תל אביב. דיוקן זה נתרם לאוסף על ידי מנשה מאירוביץ' עצמו, ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק מאירוביץ'.;3. שלושה דפי תמונות מתוך אחד מספרי הזכרונות של מנשה מאירוביץ', ובהם דיוקנאות שונים של הכותב. בפינת כל אחד מן הדפים מודבק בול הקרן הקימת לישראל שהוצא לכבוד יובל ביל"ו בשנת 1942, ותחתיו חתימת ידו של מאירוביץ', בדיו. דפים אלו נתרמו לאוסף בשנת 1945 על ידי ד"ר יהודה ליב מגנס.

כותר מאירוביץ, מנשה.
כותרים נוספים Menashe Meirowitz.
שנה 1930-1945
הערות File Record
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1860-1949. אגרונום
חבר ביל"ו
מחלוצי היישוב העברי בארץ ישראל וממייסדי ראשון-לציון.
מספר מערכת 990027811260205171
תיאור בתיק:
1. תצלום רפרודוקציה מדיוקן מנשה מאירוביץ' ערב עלייתו לארץ ישראל, אוקטובר 1882: הדפס כסף, שחור לבן, מודבק על גבי קרטון מסגרת אפרפר בגודל 20X29 ס"מ. תחת הדיוקן, כתב מאירוביץ' בדיו: "שבועת נצח לציון / אוקטבר 1882 / ים השחור - לזרוב / רק המות בינינו יפריד! / מ. מאירוביץ', תרמ"ב". תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1930 על ידי מנשה מאירוביץ' עצמו, ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק מאירוביץ'.
2. תצלום דיוקנו של מנשה מאירוביץ', תל אביב, בערך 1930: הדפס כסף, שחור לבן, 9X14 ס"מ. התצלום נתון בתוך מעטפת נייר, שבתחתיתה חתם מאירוביץ' את שמו וציין את יום הולדתו השבעים. תצלום זה הופק על ידי אברהם סוסקין, תל אביב. דיוקן זה נתרם לאוסף על ידי מנשה מאירוביץ' עצמו, ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק מאירוביץ'.
3. שלושה דפי תמונות מתוך אחד מספרי הזכרונות של מנשה מאירוביץ', ובהם דיוקנאות שונים של הכותב. בפינת כל אחד מן הדפים מודבק בול הקרן הקימת לישראל שהוצא לכבוד יובל ביל"ו בשנת 1942, ותחתיו חתימת ידו של מאירוביץ', בדיו. דפים אלו נתרמו לאוסף בשנת 1945 על ידי ד"ר יהודה ליב מגנס.
קישורים מאירוביץ, מנשה.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?