חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: קטע מתוך עתון פולני, ובו תמונת דיוקנו של זיגפריד מאירוביץ, ותחתיה ידיעה על מותו הפתאומי בתאונת דרכים של שר החוץ הלטבי, בגיל שלושים ותשע. על הקטע לא מצויין שם העתון ממנו נלקח, וכן לא התאריך - אך יש לשער כי ידיעה זו נתפרסמה סמוך למותו של מאירוביץ', בחודש אוגוסט 1925.

כותר מאירוביץ, זיגפריד. -Zigfrīds Anna Meierovics.
כותרים נוספים Zigfrīds Anna Meierovics.
שנה 1925
הערות File Record
1887-1925. מדינאי לטבי ממוצא יהודי
שר החוץ הראשון של הרפובליקה הלטבית וראש ממשלת לטביה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה פולנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 21
מספר מערכת 990027811250205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?