חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס בגודל 54X71 ס"מ ובו מעין טריפטיכון של שלוש תמונות מחיי המלחין ג'יאקומו מאירבר, והכותרת: "Von der Jugend bis zum Grabe". על ההדפס, אשר הופק בברלין, לא מצויין תאריך, אך יש לשער כי הוא נוצר סמוך לפטירתו של מאירבר, בשנת 1864. ; 2. שש ליתוגרפיות שונות ובהן ציורי דיוקנו של ג'קומו מאירבר, מתקופות שונות בחייו. הדפסים אלה הופקו באמצע המאה התשע עשרה. ; 3. הדפסים וקטעים שונים מתוך ספרים וכתבי עת, ובהם רפרודוקציות של דיוקנאות ג'קומו מאירבר. על הקטעים השונים לא צויינו מקורותיהם. ; 4. ארבעה תצלומי רפרודוקציה שונים מדיוקנאות ג'קומו מאירבר, בתבנית Carte de visite, בגוני חום. תצלומי דיוקן אלו הופקו באופן מסחרי, ברבע האחרון של המאה התשע עשרה, ברוסיה ובגרמניה. ; 5. גלויות שונות ובהן דיוקנאות ג'קומו מאירבר; רוב הגלויות הופקו בגרמניה במאה התשע עשרה.

כותר מאירבר, ג'קומו. -Giacomo Meyerbeer.
כותרים נוספים Giacomo Meyerbeer.
שנה ca. 1840-1930
הערות File Record
1791-1864. מלחין יהודי גרמני
המנהל המוסיקלי של האופרה המלכותית בברלין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 13 19
מספר מערכת 990027811190205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?