חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: רפרודוקציה של דיוקן עקיבא להרן: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10.ס"מ, בתבנית Carte de visite. יש להניח כי רפרודוקציה זו מבוססת על תצלום. בתחתית הדיוקן, נדפס בעברית: "צורת הנגיד מו"ה עקיבא לעהרן נ"י / בע"וב"י אמשטרדם יע"א. Akiba Lehren zu Amsterdam." תצלום זה הופק באופן מסחרי על ידי הוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin) כנראה בשנות השבעים של המאה התשע עשרה.

כותר לרן, עקיבא.: -Akiba Lehren.
כותרים נוספים Akiba Lehren.
שנה ca. 1870-1880
הערות File Record
1795-1876. בנקאי יהודי בהולנד
נשיא ועד הפקידים והאמרכלים של אמשטרדם.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 255
מספר מערכת 990027810670205171
קישורים לרן, עקיבא.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?