חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של תיאודור לסינג, מודפס בגוני חום. על פי הפרטים שבגב הגלויה, היא נשלחה על ידי לסינג עצמו מהעיר הנובר, ב-3 במארס 1932, אל משה יעקב בן גבריאל, ירושלים. גלויה זו הוצאה מתוך אוסף המכתבים שתרם בן גבריאל לבית הספרים הלאומי בשנת 1961, ואשר צורף מאוחר יותר לארכיונו האישי. ; 2. גלויה ובה תצלום דיוקנו של תיאודור לסינג בחברת בתו, רות. גוני חום, 10.5X15 ס"מ. גלויה זו נתרמה לאוסף בשנת 1931 על ידי אנה טיכו, ויש לשער כי היא הופקה סמוך לאותו זמן. ; 3. גזיר עתון וקטע מתוך פרסום כלשהו ובהם דיוקן תיאודור לסניג. על קטעים אלה לא צויין מקורם.

כותר לסינג, תאודור.: -Theodor Lessing.
כותרים נוספים Theodor Lessing.
שנה ca. 1930-1935
הערות File Record
1872-1933. הוגה דעות יהודי גרמני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 239
מספר מערכת 990027810370205171
קישורים לסינג, תאודור.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?