חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה מהדפס ובו דיוקן הרב שמואל לנדא: הדפס בגוני חום, 10.5X15.5 ס"מ. תחת דיוקנו, כתובת בגרמנית ובעברית: "Rabbi Samuel Landau / Erster Oberjurist und Religions Vorsteher zu Prag צורת הרב הגאון הגדול המפורסם מו"ה שמואל סג"ל לנדא נ"י שמו נודע בתשובותיו והגהותיו בספרי נודע ביהודא ודורש לציון וחכמתו תרון בחבורו תשובת שיבת ציון רועה נאמן לקהל עדתו עדת ישרון ק"ק פראג." רפרודוקציה זו נתרמה לאוסף בשנת 1927 על ידי מר אלכסנדר לנדאו, וינה. ; 2. גלויה מסוג Real photo ובה רפרודוקציה של הדפס דיוקן הרב לנדא: שחור לבן, 8.5X14 ס"מ. על פי החותמת שבגב הגלויה, היא הופקה על ידי המוזיאון היהודי בפראג, כנראה מתוך אוספיו, בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 3. שני עותקים זהים של תצלום רפרודוקציה מוקטן מציור דיוקנו של הרב לנדא: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X11 ס"מ. על תצלומים אלה לא צויין מקורם, אך יש להניח כי הם הופקו ברבע האחרון של המאה התשע עשרה. ; 4. תצלום רפרודוקציה מוקטן מציור דיוקנו של הרב לנדא, ללא ציון מקורו: הדפס חלבון, גוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X9 ס"מ.

כותר לנדא, שמואל בן יחזקאל. -Samuel Landau.
כותרים נוספים Samuel Landau.
שנה ca. 1875-1900
הערות File Record
אב בית הדין של קהילת פראג
מחבר דרשות, ביאורים והגהות על כתבי אביו, "הנודע ביהודה"
נפטר בשנת 1834.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 226
מספר מערכת 990027810100205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?