קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

 • תמונה
 • ארכיון

בתיק:;1. תצלום דיוקנו של הרב ד"ר יהודה לייב לנדא (היל"ל בן שכ"ר): הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 10.5X16.5 ס"מ, בתבנית Cabinet card. תצלום זה הוצא מתוך ארכיון יוסף מזל (V 508) בשנת 1934. על התצלום לא מצויינים שנה או תאריך, אך יש לשער כי הוא הופק בסוף המאה התשע עשרה.;2. תצלום דיוקן של יהודה לייב לנדא, עומד: הדפס כסף, שחור לבן, 10X14 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי ד"ר א. ד. שוורץ בשנת 1923, ויש לשער כי הוא הופק בראשית המאה העשרים.;3. שני עותקים זהים מתצלום רפרודוקציה של דיוקן יהודה ליב לנדא: הדפס כסף, שחור לבן, 13X18 ס"מ. תצלומי רפרודוקציה אלו הוכנו בשנת 1989 לצורך שילוב הדיוקן בספר: "רב, משורר ומחזאי - יהודה ליב לנדא", אשר יצא לאור בירושלים בשנת תש"ן.;4. תצלום של פרוטומה, אשר פוסלה על פי דיוקנו של הרב ד"ר יהודה לייב לנדא: הדפס כסף, שחור לבן, 10X15 ס"מ. על התצלום לא מצויינים כל פרטים בנוגע להפקתו או באשר לזהות הפסל.;5. שני קטעים מתוך פרסומים שונים ובהם דיוקן הרב לנדא. על הקטעים לא צויין מקורם.;6. תצלום דיוקנו של יהודה ליב לנדא בצעירותו: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10.5 ס"מ. על התצלום כתב ד"ר יוסף חזנוביץ' בדיו: "המשורר י. ל. לנדא / היל"ל בן שכ"ר". תצלום זה הופק בעיר לבוב (למברג), כנראה בשנות השמונים של המאה התשע עשרה.

כותר לנדא, יהודה ליב.
כותרים נוספים Judah Leib Landau.
שנה ca. 1880-1989
הערות File Record
ראה גם בארכיון יהודה ליב לנדא Arc. 4* 798.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
רמת התיאור File Record
תקציר ביוגרפי 1866-1942. הרב הראשי לקהילת יהודי דרום אפריקה
משורר ומחזאי עברי.
מספר מערכת 990027809940205171
תיאור בתיק:
1. תצלום דיוקנו של הרב ד"ר יהודה לייב לנדא (היל"ל בן שכ"ר): הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 10.5X16.5 ס"מ, בתבנית Cabinet card. תצלום זה הוצא מתוך ארכיון יוסף מזל (V 508) בשנת 1934. על התצלום לא מצויינים שנה או תאריך, אך יש לשער כי הוא הופק בסוף המאה התשע עשרה.
2. תצלום דיוקן של יהודה לייב לנדא, עומד: הדפס כסף, שחור לבן, 10X14 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף על ידי ד"ר א. ד. שוורץ בשנת 1923, ויש לשער כי הוא הופק בראשית המאה העשרים.
3. שני עותקים זהים מתצלום רפרודוקציה של דיוקן יהודה ליב לנדא: הדפס כסף, שחור לבן, 13X18 ס"מ. תצלומי רפרודוקציה אלו הוכנו בשנת 1989 לצורך שילוב הדיוקן בספר: "רב, משורר ומחזאי - יהודה ליב לנדא", אשר יצא לאור בירושלים בשנת תש"ן.
4. תצלום של פרוטומה, אשר פוסלה על פי דיוקנו של הרב ד"ר יהודה לייב לנדא: הדפס כסף, שחור לבן, 10X15 ס"מ. על התצלום לא מצויינים כל פרטים בנוגע להפקתו או באשר לזהות הפסל.
5. שני קטעים מתוך פרסומים שונים ובהם דיוקן הרב לנדא. על הקטעים לא צויין מקורם.
6. תצלום דיוקנו של יהודה ליב לנדא בצעירותו: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10.5 ס"מ. על התצלום כתב ד"ר יוסף חזנוביץ' בדיו: "המשורר י. ל. לנדא / היל"ל בן שכ"ר". תצלום זה הופק בעיר לבוב (למברג), כנראה בשנות השמונים של המאה התשע עשרה.
קישורים לנדא, יהודה ליב.
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 22
   2. הצג הכל
   1. הצג את 10 הפריטים הבאים מתוך 24
   2. הצג הכל

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?