חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של מרדכי גיאורגו לנגר: הדפס כסף, גוני חום-ספיה, 8X13.5 ס"מ. על פי החותמת שבפינת התצלום, הוא הופק בעיר פראג בשנת 1928. דיוקן זה נתרם לאוסף על ידי מרדכי גיאורגו לנגר עצמו, בשנת 1930. ; 2. תצלום דיוקנו של מרדכי גיאורגו לנגר, מחליק על משטח קרח: שחור לבן, 9X14 ס"מ. בגב התצלום, נכתבה בדיו (אולי בכתב ידו של לנגר?) כתובת בעיר פראג. ; 3. תצלום דיוקנו של מרדכי גיאורגו לנגר, נתלש מתוך תעודה רשמית כלשהי: הדפס בגוני חום, 6X8 ס"מ. על התצלום סימני חותמות וכן חתימת ידו של לנגר, בדיו. ; 4. תצלום דיוקנו של מרדכי גיאורגו לנגר, חובש מגבעת: הדפס כסף, שחור לבן, 6X8.5 ס"מ. על התצלום לא צויינו מקום או זמן הפקתו, אך יש לשער כי הוא מן התקופה שבה שהה לנגר בחצר הרבי מבלז. בגב התצלום ציין ד"ר אברהם שבדרון כי דיוקן זה נתרם לאוסף על ידי לנגר עצמו, בשנת 1930.

כותר לנגר, מרדכי גאורגו. -Mordechai Georgo Langer. -Jiří Langer.
כותרים נוספים Mordechai Georgo Langer.
Jiří Langer.
שנה ca. 1913-1930
הערות File Record
1894-1943. משורר עברי וסופר צ'כי
חוקר קבלה ותלמוד.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 210
מספר מערכת 990027809780205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?