חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרב ישראל ליפשיץ: הדפס בגוני חום, גזור בצורה סגלגלה ומודבק על גבי דף נייר בגודל 16X19.5 ס"מ. בתחתית הדף, נכתב בדיו: "הגאון ר' ישראל ליפשיטץ בעהמ"ח [בעל המחבר] תפארת ישראל". בגב הדף אליו מודבק התצלום, נכתבו שמו של המצולם ושם חיבורו בכתב ידו של ד"ר יוסף חזנוביץ', ועל כן יש לשער כי דיוקן זה נתרם על ידו לבית הספרים, כנראה בראשית המאה העשרים. ; 2. תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של הרב ישראל ליפשיץ בתבנית Carte de visite, גוני חום, 6.5X10 ס"מ. בגב התצלום, חותמת "גנזי יוסף" - תרומת ד"ר יוסף חזנוביץ' לבית הספרים הלאומי.

כותר ליפשיץ, ישראל בן גדליה.: -Israel ben Gedalja Lipschütz.
כותרים נוספים Israel ben Gedalja Lipschütz.
שנה ca. 1855-1885
הערות File Record
1782-1860. מגדולי הרבנים בגרמניה במאה התשע עשרה
פרשן המשנה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 193
מספר מערכת 990027809510205171
קישורים ליפשיץ, ישראל בן גדליה. ‬
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?