חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של פרופסור אוטו ליפמן, יושב אל שולחן עבודתו, שקוע בקריאה וכתיבה: הדפס כסף, שחור לבן, 11X15.5 ס"מ. בגב התצלום נכתבו שמו ותאריו של המצולם בדיו, וכן נוספו חותמות של הסטודיו לצילום אשר הפיק דיוקן זה, כנראה בסוף שנות העשרים של המאה העשרים. תחת החותמת, הוסיף ד"ר אברהם שבדרון הערה בעפרון, לפיה תצלום דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1934 על ידי ההסתדרות הציונית בברלין.

כותר ליפמן, אוטו. -Otto Lipmann.
כותרים נוספים Otto Lipmann.
שנה ca. 1925-1933
הערות File Record
1880-1933. פסיכולוג יהודי-גרמני
ממניחי היסוד לייעוץ פסיכולוגי בבחירת מקצוע.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 183
מספר מערכת 990027809390205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?