חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. הדפס אבן בגודל 38X49.5 ס"מ ובו ציור דיוקנו של משה לייב לילינבלום. בתחתית ההדפס, נדפסה מובאה בעברית מכתביו, וכן נדפסה דוגמה של חתימת ידו. על ההדפס לא מצויינים פרטים כלשהם באשר למקורו, אך יש להניח כי הוא הופק לפני מלחמת העולם השנייה. ; 2. תצלום דיוקנו של משה ליב לילינבלום: הדפס כסף, שחור לבן, 18X24 ס"מ. תצלום זה הופק באופן מסחרי על ידי הוצאת "אוריאל", כנראה בעשור הראשון של המאה העשרים. ; 3. שמונה גלויות שונות, כל אחד מהן במספר עותקים, ובהן דיוקנאות משה לייב לילינבלום. גלויות אלו יצאו לאור בגרמניה, רוסיה, פולין ואוסטריה, בעשורים הראשונים של המאה העשרים. ; 4. הדפס ובו רפרודוקציה של תצלום דיוקן משה ליב לילינבלום. שחור לבן, 14.5X21 ס"מ. הדפס זה הופק על ידי צינקוגרפיה פיקובסקי, אודיסה, בערך בשנת 1910. ; 5. תצלום דיוקנו של מל"ל, אודסה, 1884: הדפס בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10.5 ס"מ. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1934 על ידי מרדכי בן הלל הכהן.

כותר לילינבלום, משה ליב. -Moshe Leib Lilienblum.
כותרים נוספים Moshe Leib Lilienblum.
שנה 1883-1930
הערות File Record
1843-1910. סופר והוגה דעות
מראשוני חובבי ציון ברוסיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 176
מספר מערכת 990027809290205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?