חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני עותקים זהים של הדפס רשת (צינקוגרפיה) ובה דיוקנו של אהרן שמואל ליברמן. שחור לבן, 15X19 ס"מ. תחת הדיוקן, נכתב בשניהם בדיו: "אהרן שמואל ליבערמאן (דניאל איש חמודות) רעד. פון "האמת", 1845-1880." בתחתית ההדפס נוספה הערה בכתב ידו של ד"ר אברהם שבדרון, לפיה הדפס זה נתרם לאוסף בשנת 1924 על ידי חתנו של ליברמן שהתגורר בווילנה, מאיר ברנשטיין. הדיוקן המקורי ממנו הוכן הדפס זה צולם בניו יורק בשנת 1880, ונלקח מידי מאיר ברנשטיין על ידי הבולשביקים בשנת 1920. ; 2. גזיר עתון ובו דיוקן אהרון ליברמן; הוצא מתוך גליון של השבועון "כתובים", ב' באייר תרפ"ד, 6 במאי 1924.

כותר ליברמן, אהרן שמואל. -Aaron Samuel Liebermann.
כותרים נוספים Aaron Samuel Liebermann.
שנה 1924
הערות File Record
1845-1880. מראשוני ההוגים הסוציאליסטיים העבריים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 158
מספר מערכת 990027806800205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?