חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של זלמן דוד לבונטין בצדודית, אוחז בקולמוס: הדפס כסף, שחור לבן, 11X13 ס"מ. תצלום זה נתון בתוך מסגרת מעוטרת, שבצדה השמאלי מוטבע שם הצלם שהפיק אותה, אברהם סוסקין, תל אביב, ומעליה נייר מגן דקיק. על פי החתימה שבצד התצלום, יש להניח כי זו רפרודוקציה מדיוקן מוקדם יותר, אשר צולם על ידי שלמה נרינסקי. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1932 על ידי זלמן דוד ליבונטין עצמו. ; 2. תצלום דיוקנו של זלמן דוד ליבונטין בלשכתו כמנהל אפ"ק. יפו, בערך 1904: הדפס חלבון בגוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 10.5X13.5 ס"מ. בגב הכרטיס חותמת הצלם, אדלשטיין, יפו (L. Edelstein, Photographe, Jaffa - Palestine). בגוף התצלום, הודפס בעברית: "חברת אנגליא פלשתינה - לשכת המנהל ביפו". ; 3. תצלום דיוקנו של זלמן דוד לבונטין, מינסק, 1875: הדפס חלבון בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10 ס"מ. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של לבונטין בעברית, אל מרדכי בן הלל הכהן, אשר תרם דיוקן זה לאוסף בשנת 1934. ; 4. תצלום דיוקנו של זלמן דוד לבונטין, מוהילב, בערך 1880: הדפס חלבון בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10 ס"מ. על התצלום הקדשה בכתב ידו של לבונטין בעברית, אל מרדכי בן הלל הכהן, אשר תרם דיוקן זה לאוסף בשנת 1934. ; 5. תצלום דיוקנו של זלמן דוד לבונטין, לונדון, 1905: הדפס חלבון, גוני חום-ספיה, בתבנית Carte de visite, בגודל 6.5X10 ס"מ. יש להניח כי תצלום זה שימש להפקת גלויה בהוצאת "לבנון", ובה דיוקנו של לבונטין. על התצלום נכתב בדיו כי הוא נתרם לאוסף על ידי "הציונים ברוסיה". ; 6. רפרודוקציה מתצלום דיוקן ששיגר זלמן דוד לבונטין אל הוריו מארץ ישראל, בשנת 1883: הדפס כסף, שחור לבן, 8.5X13.5 ס"מ. בגב התצלום נדפסה רפרודקציה של ההקדשה שכתב לבונטין בעברית, על הדיוקן המקורי. ; 7. הדפס ובו דיוקנו של זלמן דוד לבונטין בשחור לבן. הדפס זה הוצא מתוך החוברת: "חברת אנגליא-פלשתינה: תרס"ג-תרע"ג. מחברת-זכרון ליום מלאות עשר שנים לעבודת המוסד הזה בארץ ישראל", יפו-לונדון, 1913.

כותר לבונטין, זלמן דוד. -Zalman David Levontin.
כותרים נוספים Zalman David Levontin.
שנה 1875-1932
הערות File Record
1856-1940. מחלוצי היישוב העברי בארץ ישראל
מראשוני חיבת ציון ברוסיה
מייסד בנק אפ"ק
ממייסדי ראשון לציון.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 149
מספר מערכת 990027806550205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?