חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שני תצלומי דיוקן עוקבים של נחמיה שמואל ליבוביץ', בגדלים שונים: הדפסי כסף, שחור לבן, 21.5X28.5 ס"מ ו-12X17.5 ס"מ, צולמו על ידי אותו צלם באותו מקום ובאותו זמן. בשני התצלומים נראה ליבוביץ' יושב אצל שולחן הכתיבה ואוחז בקולמוס. על התצלומים לא צויין מקורם. יש לשער כי הופקו בשנות העשרים של המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנו של נחמיה שמואל ליבוביץ', ירושלים, 1927: הדפס כסף, גוני חום-ספיה, 20X25 ס"מ, נתון בתוך מעטפת קרטון מעוטרת ועליה חתימת ידו של המצולם. בגב התצלום, כתב נחמיה שמואל ליבוביץ' בדיו: "נחמיה שמואל ליבאוויטש. ט"ז אדר א' תרפ"ז. פה קרתא קדישא ירושלם תו"ת". ; 2. תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של ליבאוויטש בצעירותו: הדפס בגוון חום-אדמדם, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6.5X10.5 ס"מ, בתבנית Carte de visite. על התצלום לא מצויין מקורו. ; 4. תבליט אבץ מאת האמן בוריס ש"ץ, בגודל 7X7 ס"מ. בתבליט נראה דיוקן נחמיה שמואל ליבאוויטש נתון בתוך מסגרת, יושב אצל שולחן עבודתו ולצדו הספרים שחיבר. בתחתית התבליט, מכתם עברי בחרוזים. תבליט זה נוצק באוסטריה, קרוב לוודאי בשנות העשרים של המאה העשרים. בתיק גם: עותק נוסף, זהה, של אותו תבליט, אשר נמצא בעזבונו של פרופ' גרשום שלום.

כותר ליבוביץ, נחמיה שמואל.: -Nehemiah Samuel Libowitz.
כותרים נוספים Nehemiah Samuel Libowitz.
שנה ca. 1900-1930
הערות File Record
1863-1939. סופר וחוקר במדעי היהדות
פעל בעיקר בארצות הברית.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 148
מספר מערכת 990027806540205171
קישורים ליבוביץ, נחמיה שמואל.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?