חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה מסוג Real photo ובה תצלום דיוקנו של דב ליבוביץ' אריאל: הדפס כסף, שחור לבן, 9X13.5 ס"מ. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של המצולם, אל ד"ר אברהם שבדרון: "כ"ב אלול התרצ"ב שנת היובל לחברת ביל"ו - אחד מחבריה, דב אריאל ליבוביץ". תצלום זה נתרם לאוסף על ידי המצולם - ראה מכתב נלווה באוסף האוטוגרפים, תיק דב ליבוביץ' אריאל. ; 2. רפרודוקציה של דיוקן דב אריאל ליבוביץ' בצעירותו; כנראה הופקה מתוך תצלום מימי העלייה הראשונה. הדפס כסף, שחור לבן, 9X13 ס"מ. על התצלום לא מצויין מקורו, אך יש להניח כי הופק ברבע האחרון של המאה העשרים.

כותר ליבוביץ, דב אריאל.
שנה ca. 1932-1980
הערות File Record
1860-1943. מחלוצי העלייה הראשונה וממייסדי המושבה גדרה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 147
מספר מערכת 990027806510205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?