קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

ציור דיוקנו של החזן אשר ליון, עוטה טלית ואוחז בסידור תפילה: הדפס אבן, שחור לבן, 24X33.5 ס"מ, הופק בעיר ברלין. תחת דיוקנו, נדפס הפסוק "תהלת ה' ידבר פי" וכן שמו ותוארו בגרמנית: Ascher Lion - Ober Cantor an der Haupt Synagogue zu Berlin. על ההדפס לא צויין תאריך כלשהו, אך יש לשער כי הוא הופק בשנות החמישים של המאה התשע עשרה. על פי החותמת שבגבו, הדפס זה נתרם לבית הספרים הלאומי בראשית המאה העשרים, על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ'.

כותר לאון, אשר בן פינחס.
כותרים נוספים Lion, Ascher.
שנה ca. 1850-1860
הערות File Record
1776-1863. חזן ומוסיקאי יהודי בגרמניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 139
מספר מערכת 990027806250205171
קישורים ליון, אשר.

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?