חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק רק: גלויה בהוצאת פופלאואר (M. Poppelauer's Buchhandlung, Berlin) בפורמט של כרטיס, ובה תצלום מוקטן של דיוקן מאיר הלוי לטריס, כנראה על פי תחריט בן התקופה.הדפס חלבון, גווני חום, 5.5X8.5 ס"מ.יש לשער כי דיוקן זה הופק ברבע האחרון של המאה התשע עשרה.

כותר לטריס, מאיר.: -Max Letteris.
כותרים נוספים Max Letteris.
שנה ca. 1875-1900
הערות File Record
1800-1871. מגדולי המתרגמים העבריים בתקופת ההשכלה
סופר ומשורר.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 137
מספר מערכת 990027806200205171
קישורים לטריס, מאיר.
לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?