חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: רפרודוקציה של תחריט נחושת ובו דיוקן המשוררת אמה לזרוס, ובתחתיתו העתק חתימת ידה. על דיוקן זה נוספה הערה בעפרון, לפיה רפרודוקציה זו נתלשה מתוך כתב העת The Century Magazine, גליון אוקטובר 1888, ונתרמה לאוסף בשנת 1932 על ידי הנרייטה סולד. בתיק גם: העתק מוקטן על פי דיוקן זה, מודבק על גבי כרטיס מכרטסת הערכים של ה-Jüdisches Lexikon מעזבון העורך, זיגמונט קצנלסון; גלויה מסוג Real photo בגודל 3.5X7 ס"מ, ובה נראה פסל החירות בניו יורק. על פי המודפס בגבה, גלויה זו צורפה לחפיסות סיגריות אשר נמכרו בארצות הברית בראשית המאה העשרים.

כותר לזרוס, אמה. -Emma Lazarus.
כותרים נוספים Emma Lazarus.
שנה 1888-1929
הערות File Record
1849-1887. סופרת ומשוררת אמריקאית יהודיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 129
מספר מערכת 990027806070205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?