חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

תצלום דיוקנו של הרב אהרן יהודה לצרוס: הדפס שחור לבן, נתון בתוך מסגרת קרטון סגלגלה בגודל 10.5X16 ס"מ. יש לשער כי זו רפרודוקציה מאוחרת שהופקה לאחר מותו של הרב. בגב הדיוקן נכתב בדיו שמו של המצולם, וכן נוספה הערה בכתב ידו של ד"ר שבדרון, לפיה דיוקן זה נתרם לאוסף בשנת 1928 על ידי גב' ברוולד.

כותר לצרוס, אהרן יהודה לוין. -Aaron Levin Lazarus.
כותרים נוספים Aaron Levin Lazarus.
שנה ca. 1900-1920
הערות File Record
רב קהילת פילהן (Filehne)
מתלמידיו של רבי עקיבא איגר
אביו של מוריץ לצרוס
נפטר בשנת 1874. (אבי מוריץ ואליעזר וחותן חיים שטינטל).
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 127
מספר מערכת 990027806040205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?