חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של שמעון מנחם לזר: הדפס כסף, שחור לבן, 8X13.5 ס"מ, הופק בעיר קרקוב. תצלום זה נשלח למערכת כתב העת "השלח" לשם פרסום בגליון היובל, 1912, ועל כן יש לשער כי הופק סמוך לאותו זמן. ; 2. תצלום דיוקן בגוני חום-ספיה, מחודשי חייו האחרונים של שמעון מנחם לזר: הדפס כסף, 8X13 ס"מ. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של לזר, ממוענת אל ד"ר אברהם שבדרון, "קרקא, חוהמ"פ [חול המועד פסח] תרצ"ב". תחת הקדשה זו ציין ד"ר שבדרון כי דיוקן זה נשלח אליו באמצעות שמריהו אימבר.

כותר לזר, שמעון מנחם.
שנה 1910-1932
הערות File Record
1864-1932. סופר, מוציא לאור, עורך "המצפה" ועתונאי עברי בפולין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה עברית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 125
מספר מערכת 990027805980205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?