קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

ציור דיוקנו של הרב מנחם מנדל לוונשטם: הדפס אבן, שחור לבן, 23X25 ס"מ. תחת הדיוקן, נדפס בהולנדית ובעברית: "הרב הגאון מהור"ר מנחם מענדיל בן מהור"ר חיים לעווענשטאם, אב"ד דק"ק ראטטרדאם / רב אינשפעקטאר מהרעססארט; אב"ד אד-אינטעריס דק"ק האג; אב ליתומים, חונן זקנים ודלים / בן ל"ח שנה נתבקש בישיבה של מעלה ש"ק כ"ד שבט תר"ה לפ"ק." הדפס זה הופק בעיר רוטרדם, הולנד, כנראה בסמוך לפטירתו של הרב, בשנת 1845.

כותר לונשטם, מנחם מנדל.
כותרים נוספים Menahem Mendel Löwenstamm.
שנה ca. 1845-1846
הערות File Record
1806-1845. רב ראשי לקהילת רוטרדם (Rotterdam), הולנד.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 102
מספר מערכת 990027805440205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הנך רשאי/ת להשתמש בפריט באופן חופשי לכל מטרה וללא מגבלות כלשהן. פריט זה שייך לנחלת הכלל (Public Domain) ואינו כפוף לזכויות יוצרים במדינת ישראל.

נבקשך לציין כי הפריט הוא מאוסף הספרייה הלאומית וכן את שם בעל האוסף הרשום במידע המפורט על הפריט בקטלוג הספרייה.

שים לב כי כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה למדינה ולכן אם ברצונך לעשות שימוש בפריט מחוץ למדינת ישראל עליך לברר מהם כללי זכויות יוצרים על פי הדין החל באותה מדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?