חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גליון של Aus alter und neuer Zeit, מוסף לשבועון Israelitische Familienblatt, Hamburg מיום 11 במארס 1926. בשער הגליון, תמונת דיוקנו של יעקב לוונברג, אשר פורסמה לרגל יום הולדתו השבעים. ; 2. גזיר עתון ובו דיוקנו של יעקב לוונברג. על הקטע לא מצויין מקורו, אך יש להניח כי הוא נלקח מתוך כתב עת יהודי-גרמני, אשר פורסם בראשית שנות השלושים של המאה העשרים.

כותר לונברג, יעקב. -Jakob Löwenberg.
כותרים נוספים Jakob Löwenberg.
שנה ca. 1926-1930
הערות File Record
1856-1929. משורר
מנהל בית הספר היהודי לבנות בעיר המבורג, גרמניה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה גרמנית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 87
מספר מערכת 990027804980205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?