חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. שלושה עותקים מהדפס ובו תחריט נחושת של דיוקן הסופרת פאני לוולד-שטאר. על ההדפסים לא מצויין מקום או תאריך הפקתם, אך יש לשער כי רק אחד מהם הנו הדפס מקורי, משנת 1856. בתיק גם: תצלום רפרודוקציה מוגדל מתחריט זה. ; 2. תצלום דיוקנה של פאני לוולד-שטאר: הדפס בתבנית Cabinet card, גוני חום, 11X16.5 ס"מ, הופק בעיר ברלין בשנת 1882. בתחתית התצלום, חתימת ידה של לבלד-שטאר, בדיו. ; 3. תצלום דיוקנה של פאני לבלד-שטאר בתבנית Carte de visite: הדפס חלבון, גוני חום, מודבק על גבי כרטיס בגודל 6X10.5 ס"מ. על התצלום לא מצויינים פרטים כלשהם, אך יש לשער כי הופק בגרמניה, בשנות השישים של המאה התשע עשרה. ; 4. תצלום דיוקן קטן של פאני לבלד שטאהר: הדפס חלבון בתבנית Carte de visite: גוני חום, 6X10.5 ס"מ. תצלום זה הופק בעיר ברלין, בערך בשנת 1880.

כותר לבלד, פני. -Fanny Lewald-Stahr
כותרים נוספים Fanny Lewald-Stahr
שנה 1856-1882
הערות File Record
1811-1889. סופרת ממוצא יהודי בגרמניה
לוחמת למען שויון זכויות לנשים.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 84
מספר מערכת 990027804900205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?