חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום רפרודוקציה של דיוקן רוזה לוקסמבורג: הדפס כסף, גוני חום, 13X18 ס"מ. תחת הדיוקן, נדפסה הקדשה בכתב ידה אל לואיזה קאוטסקי Luise (Lulu) Kautsky. בגב התצלום, מודבק תו ספר: "תקומה לתרבות ישראל" - מאוצרות הגולה שנשלחו לבית הספרים הלאומי לאחר השואה. ; 2. תצלום רפרודוקציה של דיוקן רוזה לוקסמבורג בגיל שתים-עשרה: הדפס כסף, שחור לבן, 13X18 ס"מ. יש להניח כי רפרודוקציה זו צולמה מתוך פרסום כלשהו בגרמנית. בגב התצלום, מודבק תו ספר: "תקומה לתרבות ישראל" - מאוצרות הגולה שנשלחו לבית הספרים הלאומי לאחר השואה. ; 3. שתי גלויות שונות בהוצאת המפלגה הקומוניסטית הגרמנית (Kommunistische Partei Deutschlands) ובהן דיוקן רוזה לוקסמבורג ורפרודוקציה של חתימת ידה. הדפסי כסף, גוני חום, 8.5X13.5 ס"מ. יש להניח כי גלויות אלו הופקו בראשית שנות העשרים של המאה העשרים, ברפובליקת ויימאר. ; 4. גזרי עתונים, בהם מתוך "דבר הפועלת" ועתונים בגרמנית ובאנגלית, ובהם דיוקנאות רוזה לוקסמבורג. באחד מדיוקנאות אלה, היא נראית בחברתה של קלרה צטקין. על גזרי העתונים לא צויין מקורם.

כותר לוקסמבורג, רוזה. -Rosa Luxemburg
כותרים נוספים Rosa Luxemburg
שנה ca. 1910-1939
הערות File Record
1871-1919. הוגת דעות ומנהיגה סוציאליסטית בפולין ובגרמניה
נרצחה בימי "מרד ספרטקוס" בברלין.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 82
מספר מערכת 990027804850205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?