חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של הרב יהודה לייב לודביג לויזון: הדפס חלבון, גוני חום, 10X13 ס"מ. בתחתית התצלום נכתב בדיו, באותיות מרובעות: "הרב הגדול החכם הכולל ד"ר י' ל' לעוויזאהן משטאקהאלם". בגב התצלום, הודבק תו ספר (Ex Libris) של נחמיה שמואל ליבאוויטש, אשר תרם תצלום זה לבית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי בחודש נובמבר 1928. ; 2. שלושה הדפסי רשת זהים, שחור לבן, ובהם רפרודוקציה מדיוקן לודביג לויזון, על פי התצלום שלעיל. אחד מן העותקים של הדפס זה נתרם לבית הספרים הלאומי על ידי ד"ר יוסף חזנוביץ', בראשית המאה העשרים. ; 3. ציור דיוקנו של הרב יהודה לייב לויזון: עפרון וצבעי מים על נייר, 44X51 ס"מ. יש להניח כי ציור זה היה נתון בתוך מסגרת סגלגלה, ועל כן פינותיו נקטמו. בתחתית הדיוקן, חתימת הצייר בציון התאריך, 1871.

כותר לויזון, יהודה ליב. -Ludwig Lewysohn.
כותרים נוספים Ludwig Lewysohn.
שנה ca. 1880-1928
הערות File Record
1819-1901. רב קהילת שטוקהולם
חוקר במדעי היהדות.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 80
מספר מערכת 990027804820205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?