חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של אלחנן לייב לוינסקי: הדפס כסף, שחור לבן, 18X24 ס"מ. הדפס זה יצא לאור בהוצאת "אוריאל", ורשה, כנראה בראשית המאה העשרים. ; 2. תצלום דיוקנו של אלחנן לייב לוינסקי, בתבנית Cabinet card: הדפס שחור לבן, 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר אודיסה, בערך בשנת 1900. תצלום זה שימש להפקת גלויה ובה דיוקן לוינסקי, בהוצאת חברת "לבנון", מוסקבה. בתיק גם: ארבעה עותקים של גלויה זו, מודפסים בגוני חום ובשחור לבן. ; 3. תצלום דיוקנו של אלחנן לייב לוינסקי, קייב, בערך 1877: הדפס חלבון בגוני חום, 7X10.5 ס"מ, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Cabinet card. בגב התצלום, כתב ד"ר שבדרון בעפרון: "א. ל. לוינסקי בהיותו מורה לעברית ורוסית בברובארו (פלך צ'רניגוב), בשנת תרל"ז לערך. נמסר ל[מערכת עתון] "דבר" על ידי אברהם ז'וך מאותה העיר - והמערכת שלחתה לספרייה. ח' אייר תרפ"ז [10 במאי 1927]. ; 4. תצלום דיוקנו של אלחנן לייב לוינסקי, אודסה, בערך 1900: הדפס בתבנית Carte de visite, שחור לבן, 6.5X10.5 ס"מ. ; 5. גלויות בהוצאת "התחיה" (אברהם רובינזון), "לבנון" והדפסים שונים ובהם דיוקן אלחנן לייב לוינסקי. ; 6. תצלום דיוקנו של אלחנן לייב לוינסקי, בתבנית Cabinet card: הדפס בגוני חום-ספיה, 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר ורשה. על התצלום וןבגבו חתם לוינסקי את שמו (א. ל. לעווינסקי) בציון המקום והתאריך ובגב הכרטיס הוסיף הקדשה: "לבית הספרים אברבנל [!] בירושלים". 1895.

כותר לוינסקי, אלחנן ליב. -Эльханан Лейб Левинский.
כותרים נוספים Эльханан Лейб Левинский.
שנה 1877-1930
הערות File Record
1857-1910. סופר ומחנך עברי
מראשי תנועת חובבי ציון ברוסיה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 79
מספר מערכת 990027804800205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?