חזרה לתוצאות החיפוש

תמונה

בתיק: ; 1. גלויה ובה ציור דיוקנו של אויגן לוינה, מאת הצייר קרל יעקב הירש (Karl Jakob Hirsch). גלויה זו יצאה לאור בשנת 1919 על ידי השבועון הסוציאליסטי המהפכני Die Aktion. בגב הגלויה, פירוט שאר הגלויות שיצאו לאור בסדרה זו. ; 2. גלויה בהוצאת המפלגה הקומוניסטית הגרמנית (K.P.D.) ובה דיוקן אויגן לוין, שמו ותאריך הוצאתו להורג. ; 3. תצלום מצבת קברו של אויגן לוין בבית הקברות היהודי של מינכן. הדפס כסף, שחור לבן, 6X8.5 ס"מ. בגב התצלום, הערה בדיו. תצלום זה נתרם לאוסף בשנת 1929 על ידי מר לודביג רוזנברגר.

כותר לוינה, אויגן. -Eugen Leviné.
כותרים נוספים Eugen Leviné.
שנה 1919-1929
הערות File Record
1883-1919. מנהיג קומוניסטי גרמני
מהפכן ממוצא יהודי-רוסי.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 76
מספר מערכת 990027804730205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?