קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של שמריהו לוין, בתבנית Cabinet card: שחור לבן, 10X16.5 ס"מ, הופק בעיירה אנגלברג (Engelberg), שוייץ, כנראה בסמוך לסוף המאה התשע עשרה. תצלום זה שימש להכנת גלויה ובה דיוקן שמריה לוין. ; 2. תצלום דיוקנו של שמריהו לוין, עונד סרט של אגודת הסטודנטים: הדפס שחור לבן, 10X15 ס"מ. בגב התצלום, ציין ד"ר אברהם שבדרון כי הוא נתרם לאוסף בשנת 1929 על ידי מר חיים כצנלסון, לשעבר מזכיר כתב העת "השלח". תצלום זה נשלח למערכת כתב עת זה, לשם פרסום בגליון היובל, 1912. ; 3. תצלום רפרודוקציה מדיוקן שמריה לוין: הדפס כסף, שחור לבן, הופק כנראה בשנות השישים של המאה העשרים, על ידי הצלם ורנר בראון. ; 4. תצלום דיוקנו של שמריהו לוין כסטודנט באוניברסיטת קניגסברג: הדפס חלבון, גוני חום, מודבק על גבי כרטיס בתבנית Carte de visite בגודל 6.5X10 ס"מ. בגב התצלום, הקדשה בכתב ידו של שמריהו לוין, מיום ל"ג בעומר תרנ"ג (4 במאי 1893) אל יוסף לוריה: "קח נא בחיר רעי / וגבר עמיתי את / תמונתי זאת למזכרת / אהבתנו ולזכרון ימי "זמן חרותנו", תרנ"ג / מאת רעך הנתון לך, / /שמריה." ; 5. גלויה ובה דיוקן שמריה לוין, יצאה לאור ברוסיה, קרוב לוודאי, לאחר בחירתו של לוין ל"דומה", בשנת 1906. בגב הגלויה, כנראה חתימת ידו של לוין, בעפרון אדום דק. ; 6. חמש גלויות שונות ובהן דיוקן שמריהו לוין, בהן גלויה בהוצאת "לבנון", ורשה, וכן גלויה שיצאה לאור בארצות הברית בשנת 1907.

כותר לוין, שמריהו.
כותרים נוספים Shmarya Levin.
שנה ca. 1890-1930
הערות File Record
1867-1935. סופר עברי ומנהיג ציוני.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 75
מספר מערכת 990027804690205171
קישורים לצפייה בתיק / View images

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?