קוקיז (עוגיות)

אתר הספרייה הלאומית עושה שימוש בעוגיות (cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות. למידע נוסף, אנא עיינו במדיניות הפרטיות

חזרה לתוצאות החיפוש

להגדלת הטקסט להקטנת הטקסט

תמונה

בתיק: ; 1. תצלום דיוקנו של איסאק לויתן: הדפס חלבון, גוני חום, בתבנית Cabinet card, 10.5X16 ס"מ, הופק בעיר מוסקבה. בגב התצלום, הקדשה (אולי בכתב ידו של לויתן?) מחודש יולי 1899. ; 2. תצלום דיוקנו של יצחק לויתן, על מדרגות בית הקיץ שלו, סמוך למוסקבה: הדפס שחור לבן, דהוי, 5X8 ס"מ. על התצלום לא מצויין מקורו. ; 3. תצלום דיוקנו של איסק לויתן אוחז ברובה ציד, ולרגליו כלבו: הדפס כסף, גוני חום, 4.5X8 ס"מ. יש לשער כי תצלום זה הנו רפרודוקציה של תצלום גדול יותר, שאין לדעת את מקורו. ; 4. תצלום רפרודוקציה מדיוקנו של איסק לויתן בנעוריו: הדפס כסף, שחור לבן, 5X8 ס"מ. על התצלום לא צויין מקורו. ; 5. גלויה ובה דיוקן יצחק איליץ' לויתן, בשחור לבן. יש להניח כי גלויה זו הופקה בעשור הראשון של המאה העשרים. ; 6. גזרי עתונות ובהם דיוקן איסק לויתן. ; 7. תצלום דיוקנו של ילד, ורפרודוקציה מתצלום דיוקנה של אשה - כנראה רעייתו ובנו של לויתן. דיוקנאות אלה נמצאו בתוך מעטפה שמוענה אל ד"ר עמנואל אולסוונגר בשנות החמישים - יש לשער, כי הם נתרמו על ידי אולסוונגר לאוסף.

כותר לויתן, איסק איליץ'.
כותרים נוספים Исаак Ильич Левитан.
שנה ca. 1890-1930
הערות File Record
1860-1900. אמן יהודי
מגדולי צייריה של רוסיה במאה התשע עשרה.
מתוך אוסף אברהם שבדרון - פורטרטים
שפה אנגלית
מספר מדף/סרט/תיק Schwad 02 12 58
מספר מערכת 990027804350205171
קישורים לויתן, איסק איליץ'.

תנאי השימוש:

הפריט עשוי להיות כפוף לזכויות יוצרים ו/או לתנאי הסכם. חל איסור על העתקה, פרסום, הפצה, ביצוע פומבי, שידור, העמדה לרשות הציבור באינטרנט או באמצעים אחרים, עשיית יצירה נגזרת של הפריט (למשל, תרגום, שינוי היצירה או עיבודה), בכל צורה ואמצעי, לרבות אלקטרוני או מכני, ללא הסכמה מראש מבעל זכות היוצרים ומבעל האוסף. 

תנאי השימוש אינם מונעים שימוש בפריט למטרות המותרות על פי חוק זכות יוצרים, תשס"ח-2007, כגון: שימוש הוגן בפריט. בכל מקרה חובה לציין את שם/שמות היוצר/ים ואת שמו של בעל האוסף בעת השימוש בפריט וחל איסור על פגיעה בכבודו או בשמו של היוצר באמצעות סילוף או שינוי של היצירה.

אם ברצונך לעשות בפריט שימוש מחוץ למדינת ישראל, עליך לברר מהם השימושים המותרים על פי הדין החל באותה מדינה שכן כללי זכויות יוצרים עשויים להשתנות ממדינה.

למידע נוסף על שירות בירור מצב זכויות היוצרים ותנאי השימוש בפריטים מאוספי הספרייה לחץ כאן.

אם לדעתך נפלה טעות בנתונים המוצגים לעיל או שקיים חשש להפרת זכות יוצרים בפריט, אנא פנה/י אלינו באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: copyright@nli.org.il

תצוגת MARC

יודעים עוד על הפריט? זיהיתם טעות?